KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15883057

nr 1588 3057

Lizzie Olsson-Arle

(1926-2008), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -49, studie, olja på papper, 17x24 cm

Lizzie Olsson-Arle, född 1926 i Ärtemark, död 2008, svensk målare,

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 december 2023
kl 19:17:04

18/12 19:12:04 1      Vinnande bud

Lizzie Olsson-Arle

Läs mer om Lizzie Olsson-Arle